שים לב!
טרווליסט – השוואת חבילות נופש טיסות ומלונות

השוואת מחירי חבילות נופש לרודוס

השוו מחירי חבילות נופש בין עשרות סוכני נסיעות ואתרי אינטרנט

7 ימים
+/- 3 ימים
2 נוסעים
 • כל הכוכבים
 • 2 כוכבים
 • 3 כוכבים
 • 4 כוכבים
 • 5 כוכבים
בחירת יעד

דילים לרודוס למלונות 5 כוכבים

רודוס
החל מ-
$321
02 מאי - 05 מאי
רודוס
החל מ-
$332
05 מאי - 08 מאי
רודוס
החל מ-
$356
29 אפריל - 02 מאי
רודוס
החל מ-
$365
05 מאי - 09 מאי

דילים לרודוס למלונות 4 כוכבים

רודוס
החל מ-
$285
02 מאי - 05 מאי
רודוס
החל מ-
$312
29 אפריל - 02 מאי
רודוס
החל מ-
$312
05 מאי - 09 מאי
רודוס
החל מ-
$321
28 אפריל - 02 מאי

דילים לרודוס למלונות 3 כוכבים

רודוס
החל מ-
$258
02 מאי - 05 מאי
רודוס
החל מ-
$276
05 מאי - 09 מאי
רודוס
החל מ-
$277
28 אפריל - 02 מאי
רודוס
החל מ-
$294
29 אפריל - 02 מאי

נופש ברודוס

 • רודוס, אי השמש, הוא האי הקרוב ביותר לישראל מבין כל איי יוון. עובדה זו לבדה אמורה להספיק כדי לשכנע אתכם לחפש חבילות נופש לרודוס, אבל אם לא - ישנן עוד עשרות ומאות סיבות אחרות שיעשו זאת היטב. כי חופשה ברודוס היא בהחלט דבר שרצוי לעשות לפחות פעם אחת בחיים: חופשה יוונית קלאסית, שטוף שמש ומהנה.

  חופשה ברודוס: המאפיינים

  המאפיינים של חופשה ברודוס הם המאפיינים הקלאסיים של חופשות באיי יוון: חופשות בטן-גב, כשברקע השמש החמה והמלטפת ולמרגלותיכם מי הים הנקיים והצלולים. זוהי חופשה שיכולה להתאים לכל אחד, והיתרון הגדול בה הוא בעלויות שלה - חופשות ברודוס אינן יקרות כלל, ובכל זאת מציעות לתייר את כל מה שהוא יכול לדמיין לעצמו כשהוא חושב על אי קסום, שקט ויפהפה.
  האי רודוס מציע חופים רחבי ידיים, מלונות מפוארים ותנאי אירוח מצוינים. הוא גם כולל אפשרות לטיולי טבע, כמו גם היכרות עם ההווי היווני המקומי והאותנטי (כולל, כמובן, הטברנות המהנות). מדובר אמנם באי קטן, אך הוא מספק לתייר את כל מה שירצה למצוא בחופשה היוונית הבאה שלו.
  אגב, בהקשר זה חשוב לדעת כי רודוס מציע כמה וכמה 'סוגים' של חופשות באי, על אף היותו קטן יחסית: החופים המזרחיים הם התיירותיים ביותר, שבהם צפויים להיות המוני תיירים לאורך כל עונת התיירות; החופים המערביים הם מעט בתוליים יותר ושקטים יותר; חלקו הדרומי של האי הוא החלק הנסתר יותר, ומתאים בעיקר למי שמעוניין בחופשה המתחקה אחר יוון הקלאסית. כך או כך או כך, חבילות נופש לרודוס יביאו אתכם למקום מופלא - ובמחירים משתלמים ביותר.

  חופשה ברודוס: המחירים אף עשויים 'להצטמק' עוד יותר

  עבורנו, הישראלים, רודוס היא ממש 'ליד הבית'. העובדה הזו מבטיחה שמחירי הטיסות יהיו זולים למדי, ובתוספת מחירי המלונות הנמוכים גם כך (יחסית לאירופה הקלאסית, לדוגמה), אנו זוכים לחופשה נהדרת במחירים נוחים מאוד. אך כמו שיודע כל צרכן מנוסה, אפשר לזכות בהנחה גם עבור מחירים זולים למדי. וכיצד תעשו זאת כשאתם מתכננים חופשה ברודוס? חפשו את חבילות הנופש כמובן - ואתרו את אלו הזולות ביותר. כן, כן - גם את חבילות הנופש לאי אפשר להוזיל משמעותית.
  אבל, גם חבילות נופש זולות צריך לדעת היכן ואיך לחפש. ראשית, כדאי לחפש חבילות נופש לרודוס שלא בשיא העונה (כלומר לא לאורך הקיץ ולא בזמן החגים); שנית, מומלץ לאתר חבילות נופש של הרגע האחרון, אשר לא פעם יהיו זולות עוד יותר מהרגיל; שלישית, חשוב 'לעבור' דרך אתרי השוואת המחירים הקיימים ברשת, כדוגמת אתר טרווליסט, שיציגו בפניכם תמונה רחבה ומפורטת ביותר בנוגע למחירים בכל זמן נתון, מה שיאפשר לכם בחירה קלה ונוחה של חבילת הנופש המתאימה לכם ביותר.
 • איך תמצאו את חבילת הנופש המתאימה לכם ביותר?

  כעת, כשאתם מוכנים למצוא חבילות נופש לרודוס במחירים הנמוכים ביותר שיש, כדאי שתעשו זאת בחכמה: קל מאוד למצוא שפע חבילות כאלו, אך קשה להבטיח כי החבילה שתמצא חן בעיניכם ביותר, היא זו שתהיה גם המתאימה לכם ביותר. כדי שזה יקרה, שימו לב לפרטים החשובים הבאים:
  • אם אתם מתכננים לצאת לחופשת בטן-גב, ודאו שהמלון נמצא קרוב לחוף הים - לא מדובר בעניין מובן מאליו
  • בניגוד לאיים יווניים אחרים, ברודוס אין כל פעילות תיירותית לאורך החורף. למעשה, אין לתיירים מה לחפש באי בתקופה זו
  • ישנן חבילות נופש לרודוס הכוללות גם הפלגה לאיים הסמוכים - שכיות חמדה יפהפיות שמעטים (יחסית) מכירים אותן. נסו לאתר חבילות נופש כאלו, ותצאו נשכרים.