שים לב!
טרווליסט – השוואת חבילות נופש טיסות ומלונות

השוואת מחירי טיולים מאורגנים לכרתים

טיולים מאורגנים זולים באמת? מחפשים משווים ואז סוגרים בטרווליסט

2 נוסעים
 • כל הסוגים
 • גיאוגרפיים
 • לדוברי רוסית
 • לואו קוסט
 • למשפחות
 • לשומרי מסורת
 • קלאסיים
 • קצרים
השוו סוכנים
בחירת יעד

העסקאות הזולות ביותר שנמצאו לכרתים

טיולים מאורגנים לכרתים

בחירת טיולים מאורגנים לכרתים דרך טרווליסט

טרווליסט מאפשרת השוואת מחירים והזמנה מאובטחת של טיולים מאורגנים לכרתים וליעדים נוספים ביוון. טיולים מאורגנים לכרתים כוללים ברוב המקרים טיסות ישירות לכרתים . טיולים מאורגנים לכרתים כוללים אירוח במלונות בדרגות שונות ובסיסי אירוח שונים כגון לינה בלבד או לינה + ארוחת בוקר או חצי פנסיון. לכל טיול ניתן לראות את מסלול הטיול ואת פרטי הטיול השונים בקישור "פרטי הטיול" בתוצאות החיפוש. טיולים מאורגנים על ידי ספקים שונים כגון השטיח המעופף, קווי חופשה, אשת טורס, נתור, טור דה פראנס ועוד. השוואת המחירים של הטיולים לכרתים מתבצעת לכל טיול נבחר בנפרד על ידי סוכני נסיעות שונים המוכרים את הטיול דרך אתר טרווליסט. בחירת סוכן הנסיעות תהיה על פי המחיר ועל פי דירוג השירות שקיבל הסוכן מלקוחות קודמים שרכשו טיולים מאורגנים, חבילות נופש או טיסות דרך אתר טרווליסט.

מהן האטרקציות שכדאי לשלב בטיול מאורגן לכרתים?

למרות הקרבה הגיאוגרפית לישראל, טיול מאורגן לכרתים יכול להפגיש אתכם עם המון חוויות שונות ומיוחדות. האי עשיר ביותר מבחינת נופים וטבע אך קיימים בו גם אתרי תרבות ייחודיים בני אלפי שנים. כאשר אתם בוחרים טיול מאורגן לכרתים, חשוב לזכור שכמעט בלתי אפשרי לראות את הכול, ועלינו לבחור מהם הדברים שמעניינים אותנו יותר, לפחות עד הפעם הבאה שתיקחו דיל לכרתים . יש מגוון אדיר של אטרקציות שכדאי מאוד לשלב בביקור בכרתים, והן כוללות בין השאר את:
 • • הרקליון: הרקליון היא עיר הבירה של כרתים העיר החמישית בגודלה ביוון כולה. מחוז הרקליון מכיל מלבד העיר עוד מספר אתרים מעניינים. העיר עצמה מכילה שרידים של כל השליטים ששלטו באי, החל ממבנים ונציאנים מפוארים, חומות רומיות ומבנים טורקיים. תוכלו לבקר במוזיאון של התרבות המינואית, תרבות בת אלפי שנים שבתור הזהב שלה הייתה המתקדמת ביותר בכל אזור הים התיכון. נוסף על כך תוכלו לבקר בעתיקות קונוסוס, אתר ארכיאולוגי של התרבות המינואית גם הוא, אשר ייתן לכם את התחושה של חיי היום יום של התושבים בתקופה זו. במידה שאתם מחפשים חבילת נופש לכרתים עם ילדים, תוכלו לשקול ביקור באקווריום הגדול בהרקליון שיפגיש אותם עם חיי הים האקזוטיים יותר.

 • • יין: טיולים מאורגנים לכרתים יכולים בהחלט לכלול חוויית טעימות של יין מקומי. האי מתהדר באחת תעשיית היין העתיקות בעולם, בטיול תוכלו לטעום מגוון יינות מזנים מקומיים, כמו גם בלנדים של זנים מוכרים ואהובים.

 • • מחוז חאניה: מחוז חאניה הוא ביתה של העיר חאניה אשר יש רבים הטוענים כי היא היפה ביותר בערי האי. כמו הרקליון, העיר חאניה מכילה שלל מבנים וסימנים שהשאירו הכובשים השונים של האי, בין היתר הטורקים הרומאים ונציאנים. מלבד העיר היפה, מחוז חאניה כולל בתוכו כמה מאתרי הטבע המרשימים ביותר בכל כרתים. מפרץ קיסמאמוס כולל כמה מהחופים הקסומים ביותר בכרתים. רצועות הרים רבות ביניהן לפקה אורי יציעו לכם מסלול טיול רגלי מאתגר ומספק. הערוצים הרבים שחורצים את האזור הם כמה מהארוכים ביותר באירופה ויאפשרו לכם ללכת לאיבוד בתוך הטבע השופע.

 • • רתימנו: בעיר תוכלו ליהנות מהמבצר ומהנמל הוונציאני היפים. נוסף על כך, תוכלו לבקר במספר כפרים מקומיים אשר שומרים על האופי המסורתי של המקום, ומנסים להימנע מלהיגרר אחרי המודרניזציה.

בחרו את הטיול המאורגן המתאים לכם ביותר

הקושי בטיול מאורגן נובע פעמים רבות מכך שעלינו להשלים גם עם פעילויות שבהן אנחנו פחות רוצים לקחת חלק. חשוב מאוד להכיר את כל המבחר העצום של אטרקציות שניתן לכלול בחבילות נופש לכרתים לפני שסגרתם טיול מאורגן. דילים לכרתים הכוללים טיולים מאורגנים הם אפשרות נהדרת לחוות הרבה ממה שיש לאי הנהדר הזה להציע, אך חשוב להבין שבכל מקרה לא תוכלו לראות ולחוות את הכול. נסו לחשוב מהם הדברים שמושכים אתכם בעיקר בכרתים. האם מדובר בהיסטוריה העשירה ובאתרי העתיקות? האם מדובר הערים הציוריות והכפרים שנראה שיד הזמן לא נגעה בהם? או האם מדובר בנופים ובאפשרות לטיולים רגליים במזג אוויר נעים? לאחר שהחלטתם מהם מוקדי המשיכה האישיים שלכם, תוכלו יחסית בקלות לסקור את הטיולים המאורגנים המוצעים בדיל לכרתים ולבחור את אלו אשר עונים על הרצונות שלכם בצורה הטובה ביותר. כמובן שחשוב מאוד גם לבצע חיפוש וחוות דעת של מטיילים קודמים, כמו גם דירוגים של החברה המבצעת.
קרא עוד