שים לב!
הרשמה

אמנת טרווליסט

טרווליסט הינה מערכת אובייקטיבית ודינאמית המחוברת ומעודכנת מול מערכות חיצוניות, אינה מחזיקה מלאי של מוצרי תיירות, ותומכת בעסקת מכר מרחוק. ביצוע מסחר השוואתי הוגן הצעות התיירות המוצגות בטרווליסט בצורה השוואתית הן הצעות אמיתיות המתקבלות ממערכות חיצוניות של מידע והפצת מידע של ספקי התיירות.
טרווליסט משקפת במדויק, ככל שניתן, את העסקאות הרלוונטיות כפי שמדווחות לה מהמערכות החיצוניות.
טרווליסט משווה ומציעה את מרבית העסקאות הנדרשות בתחום התיירות, ותמשיך לעשות מאמצים להרחיב ולכלול את כל מוצרי התיירות המבוקשים ע"י הנופש הישראלי.

טרווליסט מתחייבת לשמור על ניטרליות ואובייקטיביות בהצגת תוצאות החיפוש והמחירים. קנייה מאובטחת בטרווליסט משתמשים באמצעי אבטחה מתקדמים, וכל המידע שנמסר ע"י הגולשים שמור במערכת, ומועבר רק לגורמים רלוונטיים לביצוע עסקה שבחר הלקוח. התחייבות לשירות טרווליסט מחויבת לשמור בקפדנות על העקרונות הבאים:
  • לעשות כל מאמץ לאבטחת איכות ואמינות המידע המוצג באתר.
  • לשקף את דירוג השירות שהעניקו לקוחות טרווליסט לסוכני הנסיעות המוכרים באמצעות האתר.
  • לפעול לתיקון כל תקלה שתתעורר באתר, וכן לפעול מול ספקי המידע לתיקון נתונים שגויים או לא עדכניים המוצגים באתר, וזאת מייד עם היוודע דבר התקלה לצוות טרווליסט. טעויות בשוגג יכולות לקרות, אך צוות טרווליסט יעשה כמיטב יכולתו לתיקון מהיר של כל טעות ותקלה באתר.
שמירה על פרטיות כל קבצי הנתונים הנאספים בטרווליסט, משמשים לצורך מעקב ושיפור השירותים המוצעים לגולשי טרווליסט.
טרווליסט לא תיחשב כמפרה התחייבות לפרטיות או פוגעת בפרטיות המשתמש, מעצם חשיפת המשתמש לשימוש באמצעי תקשורת אלקטרוניים ככלל, ותקשורת מחשבים בפרט.
לצפייה במדיניות פרטיות האתר לחץ כאן
צוות טרווליסט מאחל לכולם חווית גלישה טובה והגונה, ויציאה לחופשה נעימה!
בכל שאלה ועניין הינכם מוזמנים לפנות אלינו, ואנחנו מבטיחים להשיב לכל פניה בהקדם.