שים לב!
טרווליסט – השוואת חבילות נופש טיסות ומלונות

טיסות ברגע האחרון השוואת מחירים

השוו מחירי טיסות ברגע האחרון מבין עשרות סוכני נסיעות ואתרי אינטרנט

השוו סוכנים
הלוך חזור
כיוון אחד
חזרה מיעד אחר
מספר יעדים
בחירת תאריכים
+/- 3 ימים
נוסע אחד
הצג טיסות ישירות בלבד
  • כל שדות התעופה

הטיסות הזולות ביותר שנמצאו לרגע האחרון

טיסות ברגע האחרון בטרווליסט

אם קשה לכם להתחייב, אם אתם מעדיפים להיות ספונטניים, או אם אתם פשוט מעוניינים למצוא את המחירים הטובים ביותר – אתם כנראה אנשים של טיסות ברגע האחרון. בחירה בטיסה של הרגע האחרון יכולה להיות החלטה מאוד משתלמת, כך תעשו אותה על הצד הטוב ביותר.


למה לטוס ברגע האחרון

חלק מהאנשים שמחפשים טיסות ברגע האחרון עושים זאת כי קשה להם להתחייב היום לחופשה שתגיע רק בעוד מספר חודשים – מי יודע מה יהיה בעבודה, איך ירגישו הילדים ומה יהיה המצב בחשבון הבנק. כשמזמינים טיסה ברגע האחרון, ימים או אפילו שעות בודדות מראש בלבד, קל הרבה יותר להחליט ולהוציא את החופשה לפועל. סיבה נוספת להזמנת טיסות של הרגע האחרון, וככל הנראה המרכזית שבהן, היא המחירים הנמוכים יותר. למה זה קורה? לא תמיד זה המצב, לא בכל טיסה ובטח שלא לכל יעד, אבל כשחברות הטיסה רואות שטיסות קרובות שלהן לא התמלאו, הן עשויות להוריד מחירים ברגע האחרון בתקווה למלא את המושבים האחרונים במטיילים ספונטניים – כמוכם!

איך להזמין טיסות ברגע האחרון

כפי שניתן להבין, הזמנת טיסות של הרגע האחרון היא סוג של הימור – איש לא מבטיח שהמחירים אכן ירדו, וגם אם כן, עד לאיזה מחיר? ואיך יודעים מתי להמשיך לחכות לירידה נוספת במחיר, כשייתכן שהכרטיסים הבודדים שעוד נותרו ייחטפו? התשובה היא שאין תשובה, וצריך פשוט לעשות החלטה. לא קל, אבל מצד שני, אם הייתם אנשים שרוצים שהכל יהיה ברור מראש, לא היינו כאן מלכתחילה, לא? הדרך הטובה ביותר למצוא טיסות משתלמות ברגע האחרון היא להחליט על מחיר יעד מסוים, וברגע שהמחירים ירדו לסף זה – פשוט להזמין. דבר נוסף שיעזור לכם הוא לסרוק את מחירי הטיסות מדי יום מחדש , כשאתם לא מגבילים את עצמכם ליעד מסוים. יש כל כך הרבה טיסות לכל כך הרבה יעדים, הסיכוי למצוא מחיר משתלם יגדל ככל שטווח האפשרויות שלכם יהיה רחב יותר. בדרך זו תוכלו למצוא טיסות במחירים ממש אטרקטיביים וגם לגלות יעדים חדשים ומסקרנים.

איך לטוס (עוד יותר) בזול ברגע האחרון

אם אתם לא מסתפקים בהורדת המחירים של טיסות ברגע האחרון, ומחפשים דרכים להפוך את החופשה שלכם לזולה עוד יותר – אתם צודקים לחלוטין, יש עוד דרכים לחסוך! חבילות נופש של הרגע האחרון, הכוללות דיל של טיסה ומלון, יהיו פעמים רבות משתלמות הרבה יותר מאשר לרכוש טיסה לחוד ומלון לחוד. בנוסף, אם תבחרו טיסות לא ישירות, עם עצירה לקונקשן, תשלמו על כך אמנם בזמן הגעה ארוך יותר, אך במקרים מסוימים זה יהיה מאוד כדאי מבחינת המחיר. כעת, כשאתם מוכנים להיות ספונטניים ולטוס ברגע האחרון, אל תשכחו שאם אכן תמצאו מחירים נוחים, תוך יום-יומיים או כמה שעות אתם כבר בעיצומה של חופשה. דאגו לכל ההכנות מראש בטווח החופשה המיועד, על מנת שתוכלו לצאת מיד לדרך. ואם אתם רוצים לחסוך אבל קשה לכם להיות לגמרי ספונטניים, נסו למצוא טיסות של הרגע האחרון בטווח של מספר שבועות. עבורכם אולי זה לא לגמרי ברגע האחרון, אבל עבור חברות הטיסה זה מועד סיום המכירה המוקדמת שאם לא התמלאה כצפוי, ניחשתם נכון – זה יתבטא במחיר.
קרא עוד