שים לב!
טרווליסט – השוואת חבילות נופש טיסות ומלונות

השוואת מחירי טיסות להודו

השוו מחירי טיסות בין עשרות סוכני נסיעות, אתרי אינטרנט וספקי תיירות

השוו סוכנים
הלוך חזור
כיוון אחד
חזרה מיעד אחר
מספר יעדים
בחירת תאריכים
+/- 3 ימים
נוסע אחד
הצג טיסות ישירות בלבד
  • כל שדות התעופה

הטיסות הזולות ביותר שנמצאו להודו

טיסות להודו בטרווליסט

התחנה הראשונה בדרך להודו, היא אתר טרווליסט. באתר תוכלו להשוות מחירי טיסות להודו מבין עשרות סוכנים, לבחור את העסקה הכי משתלמת ולהזמינה באישור מיידי באתר!

הודו הינה יעד פופולארי מאד בקרב ישראלים רבים הפוקדים את המדינה לתקופות קצרות וארוכות, לאורך כל השנה. קיים מגוון גדול של טיסות להודו - ישירות וכאלה עם עצירת ביניים. את הטיסות הישירות מת"א למומבאי מבצעת חברת אל על הישראלית, ונכון להיום ניתן לטוס באופן ישיר להודו רק איתה. זמן טיסה ת"א – מומבאי הוא כ- 8 שעות.

טיסות להודו עם עצירת ביניים
דרך מצוינת להוזיל את מחיר הטיסה להודו, היא באמצעות טיסות עם עצירות ביניים. כאן המבחר גדול יותר מהטיסות הישירות, ותוכלו לבחור מבין מספר רב של חברות תעופה. בין החברות הבולטות במחיריהן הנוחים בקו זה ניתן למצוא את רויאל ג'ורדניאן המבצעת עצירה בעמאן שבירדן, את אוזבקיסטן איירווייז עם עצירה בטשקנט, חברת טורקיש עם עצירה באיסטנבול, ו Aeroflot Russianעם עצירה במוסקבה.

אתר טרווליסט מחובר לכל חברות התעופה בעולם הפועלות בקו ת"א – הודו ויציג עבורכם את כל הטיסות הישירות ואלה עם עצירות ביניים. לאחר שתבחרו את הטיסה הרצויה יוצגו מחירי הסוכנים השונים כך שתוכלו לבחור את הטיסה הזולה ביותר ולהזמינה אונליין באתר.

קרא עוד