שים לב!
טרווליסט – השוואת חבילות נופש טיסות ומלונות

דילים לאיה נאפה - השוואת מחירים

השוו מחירי חבילות נופש בין עשרות סוכני נסיעות ואתרי אינטרנט

4 ימים
+/- 3 ימים
2 נוסעים
  • כל הכוכבים
השוו סוכנים
בחירת יעד

העסקאות הזולות ביותר שנמצאו לאיה נאפה

הזמנת דילים לאייה נאפה בטרווליסט

השוואת מחירי טיסות ודילים? טרווליסט מנהלת את המאגר העשיר בישראלשל נופשים ודילים לאיה נאפה, המשרת עשרות סוכני נסיעות במיוחד בשבילכם. בדקו, בחרו את אחת החבילות ותיהנו!

 

איה נאפה היא עיירת נופש באי קפריסין הידועה בזכות חופיה הקסומים והאווירה הצעירה והתוססת המושכת תיירים בכל רחבי העולם. אין ספק שהחופשה באיה נאפה מתחלקת לשניים. היום והלילה. בעוד שביום תוכלו ליהנות מהשקט של החופים, ללכת לפארק מים כזה או אחר, לקפוץ בנג׳י וליהנות מספורט ימי, צלילות וכדומה, בלילה תיהנו מדברים שונים לחלוטין!

השמש שוקעת, האורות נדלקים והלילות המטורפים של איה נאפה מתחילים! מועדוני איה נאפה הם מהיפים והאיכותיים בעולם. לא משנה מה תקראו או מה אמרו לכם אתם תופתעו לטובה!

מועדון הקסטל המעוצב בצורת טירה, האייס קלאב המארח מסיבות קצף, ה-ABYSSבעל ארבעת הקומות או ה- Club Infernoשיוריד עליכם גשם לצינון האווירה הם רק חלק מההיצע המרשים של המועדונים. לפני הריקודים הסוערים תוכלו להינות מהמון פאבים מטורפים לא פחות. ה-Bedrock Innהמעוצב בסגנון ה״פלינסטונס״ וה-Coyote`sהיודע בתוך הפאב שבו הרקדניות נמצאות על הבר הם שניים מהברים המומלצים והמוכרים בנאפה.

כבר במאי-יוני איה נאפה תוססת. ביולי ואוגוסט התפוסה בשיאה וגם בספטמבר ואוקטובר התיירים עדיין חוגגים.

 

בכל רגע שתרצו תוכלו לבדוק אילו חבילות נופש לאיה נאפה מוצעים. הכניסו עכשיו את תאריכי החופשה שלכם וחפשו את הדיל המתאים לכם. 

קרא עוד