Travelist
חזור

חבילות נופש הכול כלול

חבילות נופש הכול כלול

האם יש טוב יותר ממקום שבו אתם יכולים להניח את הראש, להירגע, לנוח - ולקבל כמה אוכל שתרצו, מסביב לשעון? נראה שלא. הרי מדובר בחופשה המושלמת, לכל הדעות. חופשה מן הסוג הזה כבר קיבלה את התואר 'חופשת הכל כלול', וכעת מגיע השדרוג שלה (טוב, שדרוג שכבר קיים במחוזותינו, יש לציין): חבילות נופש הכל כלול. אז אם אתם רוצים לקבל באמת הכול בכרטיס אחד - זוהי החופשה המושלמת בשבילכם.מה הן חבילות נופש הכל כלול?

נדירות הפעמים שבהן אנחנו יכולים להגיד שקיבלנו מעל ומעבר. שזכינו במשהו שהוא טוב מכדי להיות אמיתי. שהמוצר שרכשנו עולה על כל הציפיות. כשרגע כזה מגיע, אחת לכמה זמן הוא מותר אותנו פעורי פה - אבל אין סיכוי שנוותר עליו. חבילות נופש הכל כלול עונות במדויק על ההגדרה הזו.

חבילות נופש הכל כלול מציעות לכם את כל הטוב שמציע ענף התיירות, ב'כרטיס' אחד. הן אוצרות בתוכן כל כך הרבה כיף שתופתעו שזה בכלל אפשרי. שזה חוקי. שלא מדובר בשחיתות שהיא מעל ומעבר למותר. אז מה יש בהן, בחבילות הנופש הללו, שהופך אותן לכל כך טובות? שני דברים עיקריים, שאת שניהם אתם מכירים היטב:

  • חבילה אחת ובה שירותי תיירות שונים, במחירים נוחים ומשתלמים מהרגיל
  • מלון מפואר ומפנק שמציע שהות בתנאי 'הכל כלול', כלומר - כל השירותים הנדרשים כלולים במחיר של המלון.

כעת חשבו על השילוב ביניהם: לא רק שאתם זוכים לחבילת נופש אחת שבה גלום גם מחיר הטיסה וגם מחיר החדר במלון (ולעתים שירותים נוספים), אלא שאתם גם מבטיחים לעצמכם מלון מפואר, שבו 'לא צריך בכלל להשתמש בארנק'; לא רק שאתם זוכים במלון הכל כלול, שהוא חלומם של נופשים רבים, אלא שאתם גם זוכים להנחה יפה, במסגרת חבילת הנופש שלכם. אנחנו כבר עכשיו מכריזים ללא חשש, שמדובר בשילוב הטוב ביותר של עולם התיירות. שילוב שאין לו מתחרים.


רק דמיינו את זה קורה...

חיפשתם חבילת נופש משתלמת באחד מאתרי השוואות המחירים (טרווליסט הוא דוגמה טובה לאתר כזה, משום שהוא מציע אינספור שירותים במקום אחד) ומצאתם - לא סתם חבילת נופש, אלא חבילת נופש הכל כלול. החלטתם שזו החבילה המתאימה לכם, ושילמתם עליה במלואה. שמחים וטובי לב אתם ממשיכים לדרככם, מעבירים יום ועוד יום - עד שמגיע יום הטיסה. מאותו רגע ואילך תבינו עד כמה מדובר בחבילה משתלמת.

את התשלום כבר העברתם לחברה המתאימה, את המזוודות כבר הכנתם ואתם יוצאים לשדה התעופה. שם, המטוס כבר מחכה לכם. ממריאים, נוחתים - והנה אתם כבר נמצאים ביעד. אולי מחכה לכם כאן כבר רכב שכור, במסגרת החבילה שהזמנתם וגם אם לא, בוודאי בדקתם איך מגיעים משדה התעופה למלון שלכם.

והמלון? הו, המלון: הוא כבר נוקה, סודר, צוחצח והוכן לכבודכם. החדרים ממתינים לכם בדיוק בשעה שתכננתם, ואתם מגלים שמדובר בחדרים מושקעים במיוחד, כאלו שמבטיחים לכם נוחות ופאר ללא גבולות. ואז אתם מתחילים להיות רעבים. תזמינו משהו לאכול? תחפשו מסעדה בחוץ? לא צריך: מדובר במלון הכל כלול, שיספק לכם את כל רצונכם גם מבחינה קולינרית. בכל רגע נתון יוצע לכם אוכל כלשהו, החל בארטיקים ובגלידות ועד למנות בשריות ענקיות. אתם הולכים לצאת מכאן מדושני עונג.

זו, בקצרה, החוויה שמבטיחות לכם חבילות נופש הכל כלול. אם נדמה לכם שמדובר בדמיון פרוע, פשוט נסו ותיווכחו בעצמכם:אלו חבילות נופש איכותיות כל כך, שתתפלאו שלא שמעתם עליהן קודם לכן. תתפלאו, ותרוצו לרכוש עוד אחת.


היכן מוצאים חבילות נופש הכל כלול?

ראשית חשוב שתדעו: חבילות נופש הן כבר לא מוצר שנמכר רק בכמה יעדים מוגדרים וזהו. היום, אפשר למצוא חבילות נופש מכל הסוגים, כמעט לכל יעד נבחר בעולם: בירות אירופה הקלאסיות, מזרח אירופה, סקנדינביה, ארצות הברית וצפון אמריקה, מרכז אמריקה ודרומה, אפריקה והמזרח הרחוק. כמעט בכל אזור בעולם מוצעות כיום חבילות נופש, כך שתמיד שווה לבדוק מה עומד על הפרק.

ומה בנוגע לחבילות נופש הכל כלול? כאן, המבחר מעט מצטמצם, באופן טבעי, ורק מסיבה אחת: לא בכל מקום ישנם מלונות הכל כלול. אבל במקומות שבהם מלונות הכל כלול הם עניין נפוץ - תוכלו למצוא כמה חבילות נופש הכל כלול שתרצו. והיכן תוכלו לאתר אותם בקלות? נכון, באתרים מסוגו של טרווליסט, המציעים לכם חבילות נופש איכותיות מכל סוג.