Travelist
חזור

חבילות נופש באילת

חבילות נופש באילת

כל עיר תיירות שמכבדת את עצמה, תציע לתייר הממוצע גם 'דילים', חבילות נופש. החבילות הללו נחשבות לאחד המוצרים המבוקשים ביותר בעולם התיירות, משום שהן חוסכות כסף רב וזמן לא מבוטל עבור המזמין אותן. האם ישנן גם חבילות נופש באילת? בהחלט כן. הרי זוהי עיר הנופש האולטימטיבית של ישראל. מן הראוי שיוצעו בה חבילות נופש איכותיות.

למי מיועדות חבילות נופש באילת?

הקסם הידוע של אילת מתאפיין ביכולת שלה למשוך אליה תיירי חוץ ופנים גם יחד. במילים אחרות, היא חשבת אטרקטיבית גם לתיירים ממדינות שונות ברחבי העולם, וגם לתושבי ישראל עצמם - אשר עבורם ה'ירידה' לאילת היא חופשה בחו"ל שמתקיימת קרוב לבית. אם כן, חבילות נופש באילת מכוונות לשני קהלי יעד: הראשון - תיירים זרים אשר מחפשים את החום, את השמש ואת הנופים היפים של העיר הדרומית. השני - תושבי ישראל, אשר מעוניינים בנופש בגבולות ישראל, אך מבקשים 'לנקות את הראש' במקום מרוחק שכל כולו הנאה וכיף.

חבילות נופש: הכול במחיר אחד

זהו למעשה הרעיון שעומד מאחורי כל חבילות הנופש באשר הן: כמה וכמה מוצרים תיירותיים המוגשים לצרכן במחיר אחד, ב'חבילה' אחת. בדרך זו, התייר לא צריך לחפש בעצמו את שירותי התיירות השונים, מה גם שהחבילה הכוללת חוסכת לו במחיר: סכום כל השירותים הכלולים בה, אם יירכשו בנפרד, יעלה בדרך כלל על מחירה של החבילה עצמה. מן עניין שיווקי ומקסים שכזה.

כך, תוכלו להזמין חבילות נופש באילת אשר כוללות טיסה ומלון מפנק; תוכלו למצוא חבילות אשר כוללות גם כניסה לכמה וכמה אתרים ואטרקציות מובילות (המצפה התת-ימי, הדולפינריום ועוד); תוכלו לשים את ידכם על חבילות נופש באילת המציעות גם רכב שכור; ואולי אף תמצאו, אם יתמזל מזלכם, חבילות נופש שכוללות שיט או סיור לערים השכנות עקבה וטאבה.

בחרו את חבילת הנופש המתאימה לכם - המבחר גדול!

השכנוע בדבר כדאיותו של המוצר התיירותי הפופולארי הזה לא היה קשה, אנחנו מניחים: מעט מאוד אנשים יגידו לא לאפשרות כזו. אך אם גם אתם השתכנעתם בעניין בצורה מלאה, עליכם לשים לב היטב: ישנן אינספור חבילות נופש באילת, ואתם צריכים לבחור מהן את זו המתאימה לכם ביותר.

ומה האפשרויות שעומדות בפניכם?

ישנן חבילות נופש לשבוע, במלון חמישה כוכבים; ישנן חבילות נופש לעשרה ימים, במלון ארבעה כוכבים; ישנן חבילות סוף שבוע, במלון הכול כלול; ישנן חבילות שמציעות טיסה בערב וחזרה בבוקר; ישנן חבילות שמציעות לכם שהות בחוף אלמוג המבודד; אחרות דווקא יציעו שהות במלון במרכז העיר ולא בצמוד לחוף. כל הנתונים הללו, ועוד רבים אחרים, הם שיקולים שעליכם לקחת בחשבון. מדובר ללא ספק בפרטים חשובים שיכולים לקבוע עד כמה תהיה רבה מידת ההנאה מהחופשה שלכם.

חבילת נופש במלון ספורט מול חבילת נופש 'הכול כלול'

כדי להמחיש עד כמה חשובה זהות החבילה ואופייה, בחרנו בשתי דוגמאות: חבילת נופש במלון ישרוטל ספורט קלאב באילת, אל מול חבילת נופש במלון יו קורל ביץ' אילת. הראשונה - חבילה לאנשים שאוהבים לזוז, להיות בתנועה ולשמור על כושר גם בחופשה שלהם; השנייה - חבילה למי שרוצה לקבל הכול במלון שלו, מאל"ף ועד תי"ו.

אם אינכם אנשים ספורטיביים למדי, או אם תבקשו (ובצדק) מנוחה מלאה בזמן החופשה שלכם, הרי שחבילת נופש במלון ישרוטל ספורט קלאב תהיה בזבוז של זמן וכסף מבחינתכם: זהו מלון עתיר פעילויות, כולל חדרי כושר עם מדריך צמוד, מגרשי ספורט, טורנירים ועוד. אם זו לא החופשה שאתם מחפשים, תרגישו שאינכם במקום הנכון.

אם, מצד שני, אתם לא אוהבים להיות סטטיים, אלא רוצים להסתובב כל היום מחוץ למלון, לאכול במסעדות, אולי אפילו לבשל בעצמכם - מלון יו קורל ביץ' הוא כנראה לא המקום בשבילכם. אם המלון הוא מבחינתכם מקום לישון בו ותו לא, אתם עומדים לשלם הרבה מאוד כסף לחינם. הרי בקושי תיהנו מחוויית ה'הכול כלול', שהיא חוויה נפלאה - אך לא מתאימה לכל אחד ובכל מצב.

היכן תמצאו חבילות נופש לאילת שמתאימות לכם?

כעת, כשהתמונה בנוגע להזמנת חבילות נופש ברורה לכם, נשאלת השאלה: כיצד תעשו זאת? האם עליכם לחפש לבדכם כל חבילת נופש אפשרית לאילת, ולבצע את ההשוואה בעצמכם בצורה מתישה, אפילו סיזיפית? ממש לא.

בדיוק למטרה הזו עומד לרשותכם מנוע החיפוש המתקדם של אתר טרווליסט - מנוע חיפוש אשר מאפשר לכם, בין היתר, להשוות בין חבילות נופש באילת. ההשוואה המרכזית היא, כמובן, בין מחירי החבילות השונות (משום שזהו הפרט המעניין ביותר והמכריע ברוב המקרים), אך באתר תוכלו להשוות בקלות גם פרטים נוספים: ימי החופשה, זהות המלון ואיכותו, מיקום המלון, שעת הטיסה לאילת ובחזרה, 'בונוסים' ותוספות שמציעה החבילה ועוד. בדרך הזו, תוכלו למצוא בקלות חבילות נופש באילת אשר עונות על כל דרישותיכם והעדפותיכם במלואן.