Travelist

מלונות בברצלונה השוואת מחירים

השוו מחירי מלונות בחו"ל במחירים המשתלמים ביותר

ברצלונה

בירת קטלוניה, ברצלונה, היא המקומות המדהימים והתוססים ביותר שתוכלו למצוא ברחבי אירופה. אבל, בכל הקשור למלונות היא דווקא אינה מצטיינת יתר על המידה, באופן מפתיע. מצאי המלונות בברצלונה נמוך למדי בהשוואה לערים כמו ניו יורק, פריז, לונדון ומדריד. לכן, מומלץ להתחיל את החיפוש אחר מלון שיתאים לצרכים שלכם כמה שבועות לפני הטיסה. חשוב לזכור שברצלונה היא אחת מהערים הפופולריות ביותר בקרב תיירים, ולכן המלונות הטובים נתפסים מהר. העיר מרושתת בתחבורה ציבורית ברמה גבוהה מאוד, אך חשוב מאוד לבצע חיפוש חכם, ולמקד את המאמצים שלכם באזור שבו תרצו לטייל. גם אם ראיתם דילים לברצלונה במחירים טובים, חשוב מאוד להשקיע את הזמן ולבחור חבילה שתתאים לציפיות שלכם.

מה חשוב לדעת כשמחפשים מלונות בברצלונה

כאשר אתם ניגשים למלאכת החיפוש אחרי חבילות נופש לברצלונה, חשוב לזכור שיש הבדלים מהותיים בין מלונות בארץ לבין אכסניות ומלונות בברצלונה. הבדלים אלו כוללים:
  • חלוקה לסוגים שונים: חשוב לזכור כי המלונות בברצלונה מסודרים על פי מפתח מסוים: H יהיה מלון סטנדרטי, HS הוא מלון ברמה נמוכה, HP מסמל אכסניה ו-CH נחשב לבית הארחה. לצד הסימון, יופיע לרוב גם דירוג המלון מבחינת מספר כוכבים. מדובר בפרטים שקריטי לשים אליהם לב לפני שסוגרים חבילת נופש וטיסה לברצלונה .
  • הרמה: בשונה ממקומות רבים ברחבי העולם, בברצלונה מלונות ברמה של שלושה כוכבים ומעלה יהיו בהחלט ראויים עבור רוב המטיילים. זכרו כי כמות הכוכבים ניתנת למלון לא על פי הרמה ושביעות רצון המבקרים, אלא על פי פרמטרים וכללים יבשים, לדוגמה – אם ישנו טלפון קווי בחדרים וכיוצא באלה. המלונות האיכותיים בברצלונה לאו דווקא יימדדו על פי מספר כוכבים, אלא על פי המלצות ודירוג גולשים ברשת.
  • ארוחת הבוקר: ארוחת הבוקר היא עניין של טעם אישי וחברתי. בעוד בישראל סלט ירקות נחשב לחלק טבעי מהארוחה, תיירים רבים נגעלים מהשילוב של ירקות עם כוס קפה. חשוב לדעת שבברצלונה ארוחת הבוקר היא שונה מהנהוג בישראל. גם אם תזמינו מלון ברמת חמישה כוכבים, ארוחת הבוקר לא תכלול בדרך כלל ירקות, והיא תהיה צנועה באופן יחסי לעומת הארץ.


איפה האזורים הפופולריים ללינה

היופי בברצלונה נובע מהשוני בין הרובעים המרכיבים אותה. לכל רובע צורת אדריכלות ואופי ייחודי לו, שחשוב לקחת בחשבון כאשר בוחרים מקום לינה. מומלץ מאוד להתחיל את החיפוש אחר מלונות בברצלונה סביב ה"ראמבלס", השדרות המפורסמות שנחשבות למרכז התוסס ביותר של העיר. בסמוך לכיכר קטלוניה יש אפשרויות טובות נוספות, שיאפשרו לכם להיות במרחק הליכה ממרכז העיר. אם אתם מעוניינים באזור שקט ואינטימי יותר, או באווירת לינה ייחודית, תוכלו ללון ברובע הגותי. המבנים המיוחדים בו, יחד עם שלל המסעדות והסמטאות הקטנות, יבטיחו לכם חוויית לינה יוצאת דופן.

ממה כדאי להיזהר

חשוב לדעת שחבילות נופש לברצלונה יכולות לכלול גם מלונות ואפשרויות לינה זולות יותר. זכרו כי למרות הפיתוי במחיר, חשוב לשים לב למספר דברים. קודם כל, קרבה לתחנת מטרו היא הכרחית, בעיקר אם אתם לנים הרחק מהמרכז. גם אם הדיל לברצלונה יהיה מאוד משתלם, חשוב שתזהרו שלא לאבד זמן רב בדרכים בחופשה שלכם. כדי לדעת אם בחבילת נופש לברצלונה שרכשתם יש מלון איכותי, זכרו כי לרוב המוסדות אתר אינטרנט מתוחזק היטב, ופרסום באתרי הזמנות רבים. כך תוכלו לראות את תגובות האנשים ששהו במקום, ותוכלו לראות אם הוא עונה על הציפיות שלכם.